Kadına Özel Haber Rss Servisi

Kadın ruhundan anlayan erkeğin 7 özelliği

28.12.2015
87

1) ÖZEL GÜNLERİ UNUTMAZKadın ruhundan anlayan erkeklerin en önemli özelliği önemli özelliklerinden biri özel günleri unutmamalarıdır. Evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi kadınlar için anlam içeren günleri unutmazlar. Bugünlerde küçük süprizlerle günü..

Kadın ruhundan anlayan erkeğin 7 özelliği

1) ÖZEL GÜNLERİ UNUTMAZKadın ruhundan anlayan erkeklerin en önemli özelliği önemli özelliklerinden biri özel günleri unutmamalarıdır. Evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi kadınlar için anlam içeren günleri unutmazlar. Bugünlerde küçük süprizlerle günü kutlayabilirler.2) GÜVEN VERİRKarşısındaki insanın ona güvenebilceğini gösterir, gereksiz şüphelere düşürmez.
3) DİNLER VE ANLAMAYA ÇALIŞIRKadınların en çok yakındığı konulardan biri erkeklerin onu dinlemediği ve anlamadığıdır. Kadın ruhundan anlayan bir erkek karşısındakinin sorunlarını dinler, onunla paylaşır ve yakınlık gösterir.
4) İLTİFAT EDERKadınlar erkeklere göre estetik daha fazla estetik kaygılara sahiptir. Bu yüzden iltifat duymak, övülmek ve güzelliğinden bahsedilmesini ister.5) ROMANTİK OLURSadece kavga ettikten sonra elinde çiçeklerle gelmez, günlük rutin hayatındada romantikdir.
6) ZAMAN AYIRIRKadınların en çok istediklerinden biri ilgi görmektir. Kadın ruhundan anlayan bir erkek karşısındakine zaman ayırır “Akşama maç var.” gibi cümlelerden uzak durur.
7) HEDİYE ALMAYI BİLİRKadın ruhundan anlayan bir erkek ne hediye alması gerektiğini bilir, sadece hediye almak için almaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.