Kadına Özel Haber Rss Servisi

Göz altı morluklarına iyi gelen en etkili kremler 2020

01.01.2020
10
Göz altı morluklarına iyi gelen en etkili kremler 2020

Kısa sürede göz altı morluklarından kurtulmak için etkili kremleri kullanmalısınız. Bu kremler her yıl kozmetik piyasasında değişiyor. Adeta milyonlarca kişinin rahatsız olduğu göz altı morluklarından kısa sürede kurtulmanın çaresi bu kremlerde. 2020 göz altı morluklarına iyi gelen kremler listesi bugünkü haberimizde.

Göz altı morlukları olarak da adlandırılan ve alt göz kapaklarının altında koyu halkalar şeklinde ortaya çıkan durum, kadınlarda ve erkeklerde yaygın olarak görülür. Yapılan araştırmaların bir çoğu genetik olduğunu ortaya koysa da bazen yoğun tempo, az uyku, stres gibi nedenler de göz altı morluklarının belirginleşmesine sebep olur. Çoğu zaman göz altı torbalarının da eşlik ettiği göz altı morlukları kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine de neden olur. Göz altı morlukları endişe edilecek bir sağlık sorununa işaret etmez ve tıbbi müdahale gerektirmez. Ancak kremlerle bunu ortadan kaldırabilirsiniz. Peki bu kremler hangisi? Göz altı morluklarına iyi gelen etkili kremler neler? Gelin birlikte öğrenelim:

– Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF3 / 155,00 TL

BB kremin rengini ve dokusunu anımsatan bu krem, uygulandığı anda göz çevresindeki tüm gözaltı morluklarını ve kahverengi halkaları yok ediyor.

2- Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II / 174,00 TL

Yaşlanma karşıtı olarak da bilinen bu krem, göz altlarına şaşırtıcı bir şekilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

3- La Mer Eye Balm Intense Göz Kremi / 1350 TL

 

La Mer Eye Balm Intense Göz Kremi

Yoğun formüllü krem, gözaltı bölgesindeki deriyi güçlendirir. Buradaki şişkinliği indirir ve ince çizgilerin oluşumunu engeller. 

4- Origins GinZing Göz Kremi / 139,00 TL

Origins GinZing Göz Kremi

Kafein içeren bu krem göz çevrenizde ihtiyacınız olan dolaşımı hızlandıracaktır. Bu sayede, şişkinlik, koyu halkalara veda edebilirsiniz.

5- Murad Instant Radiance Göz Kremi / 419,00 TL

Murad Instant Radiance Göz Kremi

İçeriğindeki C vitamini ve hyalüronik asit birlikte çalışarak gözaltı bölgesindeki hücrelerin sağlıklı çalışmasını destekliyor. Aynı anda oluşan çizgilerle savaşıyor ve koyu halkaları yok ediyor.

http://www.yasemin.com/guzellik/haber/2653875-goz-alti-morluklarina-iyi-gelen-en-etkili-kremler-2020

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.