Kadına Özel Haber Rss Servisi

Erkekler pişman olduğunu nasıl belli ediyor?

23.03.2019
56

Ağızdan bir anda çıkan sözler, sinirle yazılan bir mesaj veya çekip çıkılan bir kapı. Ayrılık bir anda gelebilir. Öyle bir sinirlenir ki insan ‘bitti’ der, deyiverir. Kadınlar ayrılmak istediğini söyleyip, buna pişman olduklarında ani bir manevra ile..

Erkekler pişman olduğunu nasıl belli ediyor?

Ağızdan bir anda çıkan sözler, sinirle yazılan bir mesaj veya çekip çıkılan bir kapı. Ayrılık bir anda gelebilir. Öyle bir sinirlenir ki insan ‘bitti’ der, deyiverir. Kadınlar ayrılmak istediğini söyleyip, buna pişman olduklarında ani bir manevra ile dönüp ‘ öyle demek istemedim’ diyebilir ancak erkekler için bu her zaman çok kolay değil. Erkekler pişman olduğunu nasıl belli ediyor? Erkekler ayrılmak istediğini söylemesine rağmen yaptığı bazı hareketlerle ilişkiye devam etmek istediklerinin sinyallerini verebilir. Bu sinyalleri takip ederseniz mutlu sona ulaşabilirsiniz.

Erkekler pişman olduğunu nasıl belli ediyor?
Arkadaşlarınız, tanıdıklarınız ile irtibatta mı?

Bir erkek için gerçekten bitmiş olması, konunun kapanması demektir. Eğer sizin sayenizde tanıdığı insanlarla tesadüfen karşılaştığında veya onlar onunla irtibata geçtiğinde konuşuyorsa bu medeniyet oluyor. Ancak arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı, aslında sizinle birlikteyken o kadar da samimi değilken ve hemen hemen hiç aramazken ısrarla arıyor ve görüşmek istediğini söylüyorsa, belki de sebep sizsinizdir.

İhanet nasıl unutturulur?

Sosyal medyada nefesini ensenizde hissediyor musunuz?
Stalk çağın hastalığı ancak her eski sevgiliyi de stalklamıyoruz. Ayrıldığınız sevgiliniz, sizi izlediğini anlamanıza fırsat verecek kadar takipteyse… içi içini yiyor olabilir. İkinizin arasında özel olan bazı mesajlar içeren paylaşımlar yapması. Normalden daha sık sosyal medya kullanımında bulunması özlediği ve iletişim kurmak istediği anlamına geliyor olabilir.

Alkolün etkisi kılıfının arkasına saklanıyor mu?
Siz hiç sarhoşken kendi annesine küfreden birini gördünüz mü? ‘Sarhoştum hatırlamıyorum, aaa ben sana neler söylemişim’ bir yalan değildir, ancak bilinç altının dışa vurumu ile gerçeklerin dile gelmesidir. Eski sevgiliniz gecenin bir yarısı duygusal mesajlar atıyorsa, en büyük sinyalleri veriyor demektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.